Viega Temponox 15-ös 1t 45° iv (809966)
CIKKSZÁM: VGF10-809966
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-ös 1t 45° iv (809966)
Viega Temponox – Hajlítás, ami irányt ad a jövőnek!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 1T 45 FOK rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is ellenáll a korróziónak és a mindennapi igénybevételnek. Ez a kiváló minőségű, 45°-os, egy tokos idom tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek építéséhez, ahol a megbízhatóság és a precizitás elengedhetetlen. A 15 mm-es átmérő és a mindössze 0,03 kg-os súly ideális kombinációt nyújt a könnyű szerelhetőséghez, miközben a kiemelkedő Viega minőség biztosítja a tartósságot és a biztonságot. Bár ivóvízhez nem ajánlott, ipari alkalmazásokban verhetetlen, hiszen minden részlete a professzionális felhasználók igényeire lett szabva. Emeld a rendszered szintjét a VIEGA TEMPONOX-szal, ahol a részletekben rejlik az erő!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 1T 45 FOK rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is ellenáll a korróziónak és a mindennapi igénybevételnek. Ez a kiváló minőségű, 45°-os, egy tokos idom tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek építéséhez, ahol a megbízhatóság és a precizitás elengedhetetlen. A 15 mm-es átmérő és a mindössze 0,03 kg-os súly ideális kombinációt nyújt a könnyű szerelhetőséghez, miközben a kiemelkedő Viega minőség biztosítja a tartósságot és a biztonságot. Bár ivóvízhez nem ajánlott, ipari alkalmazásokban verhetetlen, hiszen minden részlete a professzionális felhasználók igényeire lett szabva. Emeld a rendszered szintjét a VIEGA TEMPONOX-szal, ahol a részletekben rejlik az erő!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0311 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,03 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


