Viega Temponox 22-es 1t 45° iv (809980)
CIKKSZÁM: VGF10-809980
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-es 1t 45° iv (809980)
VIEGA TEMPONOX – Acélos hajlás, amely minden irányba előre visz!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 1T 45°-os idom a rozsdamentes acél erejével, kiemelkedő megbízhatóságával és sokoldalúságával hódítja meg a fűtési, ipari vagy akár sűrített levegős rendszereket. Kiváló választás mindazok számára, akik a hosszú távú biztonságot és hatékonyságot keresik, hiszen a 45 fokos hajlásnak és az 1 tokos kivitelnek köszönhetően egyszerűen és gyorsan illeszthető a rendszerbe. A 22 mm-es átmérő remekül alkalmazkodik a legtöbb szerelési igényhez, miközben a mindössze 0,059 kg súly könnyed kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a TEMPONOX termékcsalád tagjaként garantálja, hogy a fűtési- és ipari rendszereid mindig csúcsteljesítményt nyújtanak. Válaszd a Viega megbízhatóságát, és hagyd, hogy a TEMPONOX ereje lendületet adjon terveidnek!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 1T 45°-os idom a rozsdamentes acél erejével, kiemelkedő megbízhatóságával és sokoldalúságával hódítja meg a fűtési, ipari vagy akár sűrített levegős rendszereket. Kiváló választás mindazok számára, akik a hosszú távú biztonságot és hatékonyságot keresik, hiszen a 45 fokos hajlásnak és az 1 tokos kivitelnek köszönhetően egyszerűen és gyorsan illeszthető a rendszerbe. A 22 mm-es átmérő remekül alkalmazkodik a legtöbb szerelési igényhez, miközben a mindössze 0,059 kg súly könnyed kezelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a TEMPONOX termékcsalád tagjaként garantálja, hogy a fűtési- és ipari rendszereid mindig csúcsteljesítményt nyújtanak. Válaszd a Viega megbízhatóságát, és hagyd, hogy a TEMPONOX ereje lendületet adjon terveidnek!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,059 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,059 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


