Viega Temponox 28-as 1t 45° iv (809997)
CIKKSZÁM: VGF10-809997
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-as 1t 45° iv (809997)
VIEGA TEMPONOX 28-as 1T 45°: Hajlítsa a lehetőségeket – ahol az acél és a precizitás találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 28-as 1T 45° kivitelű idom a tökéletes választás mindazok számára, akik ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekben keresnek megbízható és tartós megoldást. Rozsdamentes acél anyaga biztosítja a hosszú élettartamot és az ellenállóképességet a legkeményebb körülmények között is, miközben a 45°-os hajlítás lehetővé teszi a rendszerek rugalmas elrendezését. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen verhetetlen stabilitást nyújt. A mindössze 0,082 kg súlyával és 28 mm-es átmérőjével egyszerűen kezelhető, mégis szilárd alapot biztosít a professzionális szerelési munkákhoz. A Viega név garancia a minőségre – válassza Ön is azt az idomot, amellyel a jövő rendszerei épülnek!
A VIEGA TEMPONOX 28-as 1T 45° kivitelű idom a tökéletes választás mindazok számára, akik ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekben keresnek megbízható és tartós megoldást. Rozsdamentes acél anyaga biztosítja a hosszú élettartamot és az ellenállóképességet a legkeményebb körülmények között is, miközben a 45°-os hajlítás lehetővé teszi a rendszerek rugalmas elrendezését. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen verhetetlen stabilitást nyújt. A mindössze 0,082 kg súlyával és 28 mm-es átmérőjével egyszerűen kezelhető, mégis szilárd alapot biztosít a professzionális szerelési munkákhoz. A Viega név garancia a minőségre – válassza Ön is azt az idomot, amellyel a jövő rendszerei épülnek!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,082 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,082 kg |
| Méret | 28 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


