Viega Temponox 42-es 1t 45° iv (810016)
CIKKSZÁM: VGF10-810016
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-es 1t 45° iv (810016)
Viega Temponox – ahol az acél megbízhatósága és a precíz ívek találkoznak!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 42-es 1T 45° ívet, amely a rozsdamentes acél tartósságát ötvözi a kiváló német mérnöki precizitással! Ez a 42 mm átmérőjű, 0,22 kg súlyú, 1 tokos, 45 fokos ív tökéletes választás minden fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez, ahol a megbízhatóság és hosszú élettartam elengedhetetlen. A Viega által gyártott termék nem alkalmas ivóvízhez, de minden más felhasználási területen kimagasló teljesítményt biztosít. A rozsdamentes acél anyag garantálja, hogy a korrózió és a kopás ne állhasson az útjába, így Ön nyugodtan tervezhet hosszú távra. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Ön is a biztos alapokra és a valódi minőségre vágyik – hiszen egy rendszert a részletek tesznek tökéletessé!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 42-es 1T 45° ívet, amely a rozsdamentes acél tartósságát ötvözi a kiváló német mérnöki precizitással! Ez a 42 mm átmérőjű, 0,22 kg súlyú, 1 tokos, 45 fokos ív tökéletes választás minden fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez, ahol a megbízhatóság és hosszú élettartam elengedhetetlen. A Viega által gyártott termék nem alkalmas ivóvízhez, de minden más felhasználási területen kimagasló teljesítményt biztosít. A rozsdamentes acél anyag garantálja, hogy a korrózió és a kopás ne állhasson az útjába, így Ön nyugodtan tervezhet hosszú távra. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Ön is a biztos alapokra és a valódi minőségre vágyik – hiszen egy rendszert a részletek tesznek tökéletessé!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,225 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,22 kg |
| Méret | 42 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


