Viega Temponox 22-22-22 T-idom (810146)
CIKKSZÁM: VGF10-810146
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-22-22 T-idom (810146)
T-idom, ami összeköt – a tökéletes kapcsolat minden rendszerben!
A VIEGA TEMPONOX 22-22-22 T-IDOM rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is megbízható és korrózióálló megoldást kínál fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez. Kiváló minőségű alapanyaga garantálja, hogy a mindennapi igénybevétel során is megőrzi erejét és tartósságát. A tokos préselhető kivitel gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg minden munkafolyamatban. A 22-22-22 mm-es méret univerzális felhasználást tesz lehetővé, súlya pedig mindössze 0,12 kg, ezért könnyen kezelhető és szállítható. Bár ivóvízhez nem alkalmazható, minden más területen maximális megbízhatóságot nyújt. Válassza a Viega minőséget, és építse jövőjét egy olyan idommal, amely minden elvárásnak megfelel, és minden rendszert összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 22-22-22 T-IDOM rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is megbízható és korrózióálló megoldást kínál fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez. Kiváló minőségű alapanyaga garantálja, hogy a mindennapi igénybevétel során is megőrzi erejét és tartósságát. A tokos préselhető kivitel gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg minden munkafolyamatban. A 22-22-22 mm-es méret univerzális felhasználást tesz lehetővé, súlya pedig mindössze 0,12 kg, ezért könnyen kezelhető és szállítható. Bár ivóvízhez nem alkalmazható, minden más területen maximális megbízhatóságot nyújt. Válassza a Viega minőséget, és építse jövőjét egy olyan idommal, amely minden elvárásnak megfelel, és minden rendszert összeköt!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1215 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22-22-22 |
| Súly | 0,12 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 22-22-22 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


