Viega Temponox 28-28-28 T-idom (810153)
CIKKSZÁM: VGF10-810153
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-28-28 T-idom (810153)
VIEGA TEMPONOX 28-28-28 T-idom: Az erő, ami összeköt!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 28-28-28 T-idom tokos préselhető csatlakozó erejét, amely rozsdamentes acélból készült, hogy hosszú távon biztosítsa a megbízhatóságot és a kiváló teljesítményt! Ez a 28-28-28 mm méretű, mindössze 0,16 kg súlyú idom tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerek kiépítéséhez, ahol az ivóvizes alkalmazás nem szükséges. A Viega gyártmányú TEMPONOX T-idomot úgy tervezték, hogy a legmostohább körülmények között is helytálljon, megbízható és gyors szerelhetőséget biztosítva minden szakember számára. Válassza a TEMPONOX-ot, ha az időtálló minőség, a precíz illesztés és a biztonságos működés az elsődleges szempont! Ne csak összeillesszen, építsen alapokat a jövőnek ezzel a kiváló VIEGA megoldással!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 28-28-28 T-idom tokos préselhető csatlakozó erejét, amely rozsdamentes acélból készült, hogy hosszú távon biztosítsa a megbízhatóságot és a kiváló teljesítményt! Ez a 28-28-28 mm méretű, mindössze 0,16 kg súlyú idom tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerek kiépítéséhez, ahol az ivóvizes alkalmazás nem szükséges. A Viega gyártmányú TEMPONOX T-idomot úgy tervezték, hogy a legmostohább körülmények között is helytálljon, megbízható és gyors szerelhetőséget biztosítva minden szakember számára. Válassza a TEMPONOX-ot, ha az időtálló minőség, a precíz illesztés és a biztonságos működés az elsődleges szempont! Ne csak összeillesszen, építsen alapokat a jövőnek ezzel a kiváló VIEGA megoldással!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,162 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28-28-28 |
| Súly | 0,16 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 28-28-28 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


