Viega Temponox 42-42-42 T-idom (810177)
CIKKSZÁM: VGF10-810177
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-42-42 T-idom (810177)
T-idom, ami összeköti az erőt, tartósságot és megbízhatóságot – VIEGA TEMPONOX 42-42-42!
A VIEGA TEMPONOX 42-42-42 T-idom a rozsdamentes acél erejével és a precíz német mérnöki munkával biztosítja, hogy fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszere minden pillanatban megbízhatóan működjön. Ez a T idom nemcsak a 42-42-42 mm-es méretű csövek összekötésére lett tervezve, hanem a hosszú távú tartósságot és stabilitást is garantálja, hiszen ellenáll a korróziónak, a nagy nyomásnak és a nehéz környezeti körülményeknek. A tokos préselhető kivitel gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, hogy Ön időt és energiát takaríthasson meg minden projekt során. Bár ivóvízre nem alkalmas, ipari és fűtési rendszerekben megingathatatlan társ: a Viega név pedig garancia a minőségre. Emelje rendszerét magasabb szintre, és válassza azt a megoldást, amelyben valóban megbízhat!
A VIEGA TEMPONOX 42-42-42 T-idom a rozsdamentes acél erejével és a precíz német mérnöki munkával biztosítja, hogy fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszere minden pillanatban megbízhatóan működjön. Ez a T idom nemcsak a 42-42-42 mm-es méretű csövek összekötésére lett tervezve, hanem a hosszú távú tartósságot és stabilitást is garantálja, hiszen ellenáll a korróziónak, a nagy nyomásnak és a nehéz környezeti körülményeknek. A tokos préselhető kivitel gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, hogy Ön időt és energiát takaríthasson meg minden projekt során. Bár ivóvízre nem alkalmas, ipari és fűtési rendszerekben megingathatatlan társ: a Viega név pedig garancia a minőségre. Emelje rendszerét magasabb szintre, és válassza azt a megoldást, amelyben valóban megbízhat!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,37 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42-42-42 |
| Súly | 0,37 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 42-42-42 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


