Viega Temponox 28-1″ Bm-tok (811822)
CIKKSZÁM: VGF10-811822
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-1″ Bm-tok (811822)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Rozsdamentes teljesítmény, amely összeköti az ipar erejét!
A VIEGA TEMPONOX 28-1″ BM-TOK présidom a kiváló minőségű rozsdamentes acélból készül, amely hosszú távú megbízhatóságot és ellenállóképességet biztosít még a legkeményebb ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekben is. Az átmeneti BM-tok kialakításának köszönhetően gyorsan és biztonságosan szerelhető, így időt és energiát takaríthat meg a telepítés során. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen magabiztosan helytáll, garantálva a folyamatos, zavartalan működést. Kompakt, 28 mm átmérőjével és mindössze 0,0926 kg súlyával könnyedén kezelhető, miközben masszív felépítésének köszönhetően ellenáll a mindennapi kihívásoknak. A Viega név garancia a minőségre – válassza a TEMPONOX-ot, hogy rendszerei mindig tökéletes összhangban működjenek!
A VIEGA TEMPONOX 28-1″ BM-TOK présidom a kiváló minőségű rozsdamentes acélból készül, amely hosszú távú megbízhatóságot és ellenállóképességet biztosít még a legkeményebb ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekben is. Az átmeneti BM-tok kialakításának köszönhetően gyorsan és biztonságosan szerelhető, így időt és energiát takaríthat meg a telepítés során. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen magabiztosan helytáll, garantálva a folyamatos, zavartalan működést. Kompakt, 28 mm átmérőjével és mindössze 0,0926 kg súlyával könnyedén kezelhető, miközben masszív felépítésének köszönhetően ellenáll a mindennapi kihívásoknak. A Viega név garancia a minőségre – válassza a TEMPONOX-ot, hogy rendszerei mindig tökéletes összhangban működjenek!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0926 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,0926 kg |
| Méret | Bm1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


