Viega Temponox 15 Zárókupak (811952)
CIKKSZÁM: VGF10-811952
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15 Zárókupak (811952)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Zárja le biztonságosan: a Viega Temponox 15-ös zárókupakkal minden csepp számít!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ZÁRÓKUPAK rozsdamentes acél anyagával és precíz, préselhető kivitelével a megbízhatóság és hosszú élettartam megtestesítője minden professzionális fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. 15 mm-es átmérője univerzális megoldást nyújt, amikor fontos a szivárgásmentes és tartós lezárás. Bár ivóvízre nem alkalmas, innovatív kialakításának köszönhetően biztos lehet benne, hogy a rendszer minden eleme tökéletesen illeszkedik egymáshoz, így Ön nyugodtan koncentrálhat a nagyobb feladatokra. A mindössze 0,021 kg súlyú zárókupak könnyű, mégis masszív, így gyorsan és egyszerűen telepíthető, miközben hosszú távon garantálja a csatlakozások stabilitását. Válassza a Viega minőséget, és tapasztalja meg a technológia és a biztonság inspiráló találkozását!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ZÁRÓKUPAK rozsdamentes acél anyagával és precíz, préselhető kivitelével a megbízhatóság és hosszú élettartam megtestesítője minden professzionális fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. 15 mm-es átmérője univerzális megoldást nyújt, amikor fontos a szivárgásmentes és tartós lezárás. Bár ivóvízre nem alkalmas, innovatív kialakításának köszönhetően biztos lehet benne, hogy a rendszer minden eleme tökéletesen illeszkedik egymáshoz, így Ön nyugodtan koncentrálhat a nagyobb feladatokra. A mindössze 0,021 kg súlyú zárókupak könnyű, mégis masszív, így gyorsan és egyszerűen telepíthető, miközben hosszú távon garantálja a csatlakozások stabilitását. Válassza a Viega minőséget, és tapasztalja meg a technológia és a biztonság inspiráló találkozását!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0216 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,021 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Zárókupak préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


