Tricox Takaró lemez 100 mm /2db csomag/ (TL30)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox Takaró lemez 100 mm /2db csomag/ (TL30)
Takarjon be mindent stílusosan – a Tricox takaró lemezzel a biztonság és elegancia kéz a kézben jár!
A TRICOX TAKARÓ LEMEZ 100MM (2DB/csom) a rozsdamentes acél erejével és a Tricox megbízhatóságával gondoskodik arról, hogy kéménye mindig rendezett, biztonságos és esztétikus maradjon. Ez a 100 mm átmérőjű, mindössze 0,1 kg-os takaró lemez nemcsak a tökéletes illeszkedést garantálja, hanem tartósságával hosszú távon védi a szerkezetet a szennyeződésektől és az időjárás viszontagságaitól. A csomagban található 2 darab lemez lehetővé teszi, hogy minden részletre odafigyelve alakítsa ki otthonát. Válassza a Tricox minőségét, és élvezze a gondtalan mindennapokat egy rendezett, biztonságos kéményrendszerrel – mert az apró részletek teszik igazán tökéletessé otthonát!
Tricox TL30 takarólemez 100 mm a gázkészülékek kéményrendszerének egyik eleme.
Felhasználását az adott gázkészülék füstgázelvezetésének módja határozza meg.
Segítségével az egyes faláttöréseknél lévő csőátvezetést rejthetjük el.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tricox |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Kémény |
| Csomagolás | 2 db |
| Kivitel | Takaró lemez |

