Tricox PPS Kondenzátum leválasztó 60 (PKL10)
CIKKSZÁM: TRICOX-PKL10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2-5 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox PPS Kondenzátum leválasztó 60 (PKL10)
Tricox PPS 60-as Kondenzátum Leválasztó PKL10, mely a kondenzációs gázkazánok kémény rendszer eleme.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tricox |
| Átmérő | 60 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Kondenzátum leválasztó |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PPS |
| Felhasználási terület | Gázkazánok rendszerelemei |

