Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 76-3,2 (80000076)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 76-3,2 (80000076)
FE ACÉLCSŐ, ami tartja a szavad – erő, ami összeköt!
A FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 76-3,2 a szénacél megbízhatóságával és az ArcelorMittal világszínvonalú minőségével kínál megoldást minden víz- és gázvezetékhez, valamint fűtési rendszerhez. 3,2 mm-es falvastagságával és 76 mm-es méretével ez a cső nem csak a strapabíróság, hanem a biztonság záloga is. Az akár 6 fm hosszúság révén egyszerűen, hatékonyan és gyorsan telepíthető, miközben a 5,231 kg-os tömege stabil szerkezeti alapot biztosít. Legyen szó új építkezésről vagy felújításról, ez a termék minden kihívásnak megfelel – hiszen az acél ereje és az ArcelorMittal precizitása garantálja a hosszú távú, problémamentes működést. Fedezze fel az erőt, amely összeköti otthonát és vállalkozását!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
Műszaki adatok
| Tömeg | 5,23 kg |
|---|---|
| Súly | 5,231 kg |
| Méret | 76 mm |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 3,2 mm |
| Anyaga | Szénacél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |

