Fekete szavatolt acélcső 108-3,2 (800001071)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete szavatolt acélcső 108-3,2 (800001071)
FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 108-3,2 – Az erő, ami összeköt!
Fedezze fel az ArcelorMittal által gyártott FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 108-3,2 erejét, amely minden víz-, gázvezeték és fűtési rendszer alapja! A 3,2 mm falvastagságú, 108 mm átmérőjű acélcső nemcsak a tartósságot, hanem a megbízhatóságot is garantálja, hiszen a világhírű gyártó minőségi alapanyagból készíti. A 6 fm hosszúság és a mindössze 2 kg súly tökéletes egyensúlyt teremt a könnyű kezelhetőség és az időtállóság között. Ha olyan megoldást keres, amely hosszú távon is ellenáll a kihívásoknak, válassza ezt az acélcsövet, mely minden rendszer szívét biztosítja. Lépjen egy szinttel feljebb a biztonság és hatékonyság terén, és építsen jövőt FE ACÉLCSŐVEL, amely minden cseppjével erőt ad – mert a tartósság nem csupán ígéret, hanem valóság!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Súly | 2 kg |
| Méret | 108 mm |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 3,2 mm |
| Anyaga | Acél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |

