SR Könyök 1/2″ KB krómozott (1100092011)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
SR Könyök 1/2″ KB krómozott (1100092011)
Hajolj rá a minőségre – a 373 SR könyökkel minden csőhálózatban szögre léphetsz!
A 373 SR KÖNYÖK 1/2′ KB /KRÓM/ 9201 297584 a Tomka megbízható minőségét ötvözi a modern funkcionalitással, hogy víz- és fűtési rendszereiben a legmagasabb szintű biztonságot és tartósságot nyújtsa. A krómozott fém anyag ellenáll a korróziónak, így akár ivóvíz, akár fűtővíz vezetékezéséről van szó, hosszú élettartamra számíthat. A 0,1 kg-os súly és a 1/2″-es méret ideális választás szűk helyeken, ahol minden milliméter számít. A precíz KB könyök kivitel révén könnyedén illesztheti csővezetékéhez, így nemcsak időt, hanem energiát is megtakaríthat. Válassza a Tomka 373 SR könyökét, és élvezze a megbízhatóság, a tartósság és az egyszerű szerelhetőség élményét, amely egyaránt emeli otthona vagy munkahelye értékét!
– Két cső vagy idom összekötésére alkalmazható.
– Ivóvízvezetékekhez, gázhoz, szolárhoz és fűtésrendszerekben is használható.
– Anyaga erős sárgaréz, a felület korómozott.
– A menet felcsavarással egyszerűen szerelhető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Átmérő | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | KB könyök |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Gyártó | Tomka |
| Csatlakozás | Kb 1/2" |

