HERZ Gömbcsap szivattyúhoz, menetes csatlakozással, 1”x1½” és visszacsapó szeleppel (1226803)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
HERZ Gömbcsap szivattyúhoz, menetes csatlakozással, 1”x11″ és visszacsapó szeleppel (1226803)
Engedje, hogy otthonában a megbízhatóság és a minőség együtt járjon – válassza a HERZ 1″ hollandis golyóscsapot szivattyúhoz visszacsapóval! Ez a sárgarézből készült, 1″-6/4″ csatlakozással rendelkező kiváló termék nemcsak tartósságával, hanem intelligens kialakításával is kiemelkedik. Szivattyú csatlakozó visszacsapóval, amely a víz útját biztonságosan és zökkenőmentesen irányítja, ráadásul akár 110 °C hőmérsékleten és 10 bar üzemi nyomáson is megállja a helyét. A HERZ név garancia arra, hogy minden csepp víz ott marad, ahol annak lennie kell. Legyen szó családi házról vagy ipari létesítményről, ez a 0,3 kg-os remekmű a precizitás és biztonság szinonimája. Válassza Ön is a magabiztos vízvezetéket – válassza a HERZ-et!
Belsőmenetes golyóscsap visszacsapóval, szivattyúhollandival.
1″ belsőmenetes golyóscsap beépített visszacsapószeleppel és szivattyúcsatlakozó hollandival.
Használható a hagyományos 25-ös szivattyúkhoz 6/4″ hollandival.
hőszivattyús és napkollektoros vagy napelemes rendszerekhez is kapcsolható és működhet gáz vagy pellet kazánnal is.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | 1"-6/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szivattyú csatlakozó visszacsapóval |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Sárgaréz |


