Atusa Horganyzott Keresztidom 2″ (18005009)
CIKKSZÁM: MO-18005009
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Atusa Horganyzott Keresztidom 2″ (18005009)
A horganyzott kereszt idom 2” egy olyan 4 azonos méretű belső menetekkel ellátott idom, amely segítségével a vizet eloszthatjuk. A horganyzott kereszt idom 2” tökéletesen alkalmas arra, hogy akár KPE idomokat, csapokat vagy bármilyen egyéb csatlakozóval felvértezett idomot hozhassunk létre, ráadásul mindezt 4 különböző irányba.
A belső menetekkel ellátott horganyzott kereszt idom 2” -hoz való csatlakozáskor, érdemes a külső menetes idomok esetén teflonszalagot, vagy Loctite menettömítőt használni.
Galvanizált temperöntvény szerelvény, folyadékok és gázok szállítására szolgál .
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,735 kg |
|---|---|
| Gyártó | Atusa |
| Csatlakozás | 4×2" |
| Súly | 0,735 kg |
| Kivitel | Keresztidom |
| Méret | 2" |
| Anyaga | Horganyzott acél |
| Felhasználási terület | Viz és sűritett levegő |


