NA 16-1/2″ 153 mm Szerelt falikorong Szoritógyűrűs (615316)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
NA 16-1/2″ 153 mm Szerelt falikorong Szoritógyűrűs (615316)
A NA 16-1/2″-153 SZERELT FALIKORONG SZORÍTÓGYŰRŰS termék a Németh Szerelvény Kft. minőségi kínálatából valódi áttörést jelent a szerelvények világában. Sárgaréz anyagának, ónozott felületének és 10 bar maximális üzemi nyomásának köszönhetően megbízható és hosszútávú megoldást kínál minden vízszerelési projekthez. A szorító gyűrűs kulcsos idom precíz illeszkedést, gyors szerelhetőséget és stabil csatlakozást garantál, 16 mm-es átmérővel és Bm 1/2″-os csatlakozással. Mindössze 0,1 kg súlya ellenére masszív, tartós, és a 153 mm hosszúság optimális elhelyezést biztosít. Legyen szó új építésről vagy felújításról, ez a falikorong a szakemberek titkos fegyvere, amely minden részletében a professzionalizmust nyújtja. Válassza a biztos megoldást – válassza a NA 16-1/2″-153 szerelt falikorongot, ha a tökéletes illeszkedés és a hosszú élettartam a cél!
Szorítógyűrűs csökőtő idom szereléséhez nem szükséges extra szerszámozottság (hidraulikus présgép), kettő darab villáskulcs elegendő a szereléshez.
Ötrétegű kulcsos szorítógyűrűs idomok ötrétegű cső szereléséhez
Ezzel a technológiával szorítógyűrűs kötéssel szerelhetjük a alubetétes ötrétegű csövet.
A kulcsos idomok mind fűtés mind vízvezeték szerelésére alkalmasak.
Kulcsos szorítógyűrűs idomok 0-70°C közötti ivóvíz vezeték illetve fűtéshálózat kiépítéséhez.
Egyszerű nagyobb gépberuházás nélkül szerelhető villáskulccsal.
A kötés mozgó így a cső és az idomrögzítés ajánlott stabil illetve mozgó bilincsekkel.
A fali kiállásokhoz falikorong használható.
A csatlakozási pontokhoz „KM” külső menetes, „BM” belső menetes idomok, a rendszer toldásához szűkítőket, toldókat, illetve az irányváltásokhoz könyökidomokat, a vezetékek elágazásaihoz T idomokat használhatunk.
A cső méretre vágásához, szakszerű ollót érdemes használni, a tökéletes kötés érdekében sorjázó-kalibrálót, ha a hely engedi nagy
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Németh Szerelvény Kft. |
| Átmérő | 16 mm |
| Csatlakozás | Bm 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felület | Ónozott |
| Kivitel | Szoritó gyűrűs kulcsos idom |
| Hosszúság | 153 mm |


