Press Steel M kontur szénacél 18 áttoló karmantyú (6240081)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Press Steel M kontur szénacél 18 áttoló karmantyú (6240081)
A „m kontur” szénacél 18-as áttoló karmantyú, amely a PCC GMBH gondos gyártásában készült, a DUNATERM SZÉNACÉL IDOMOK kategória igazi gyöngyszeme. Ez az ötvözetlen acélból készült idom nemcsak kiválóan illeszkedik fűtő- vagy hűtőrendszerekbe, de a 0-100 °C hőmérséklet-tartományban és akár 10 bar üzemi nyomáson is maximális teljesítményt és biztonságot nyújt. Az áttoló kivitelének köszönhetően a szerelés gyors, precíz és zökkenőmentes, így időt és energiát spórolhat meg. Az alacsony, mindössze 0,1 kg-os súlyával és 18 mm-es átmérőjével tökéletes választás bármilyen modern rendszerhez. Válassza a „m kontur” áttoló karmantyút, ha Ön is a tartósságot, megbízhatóságot és kompromisszumok nélküli minőséget keresi, hogy minden projektjéhez lendületet adjon!
Szénacél press idom szénacél csövek szereléséhez alkalmas. Felhasználható fűtési rendszerek kiépítéséhez.
Az idom EPDM tömítő gyűrűvel van ellátva ami biztosítja a megfelelő tömítést. Galvanikus úton felvitt cinkréteg biztosítja a korrózió elleni védelmet.
Belső felület védelemmel nincs ellátva, így ivóvíz, használati víz szereléséhez nem alkalmas.
M kontúrú préspofával szerelhető
Belső felület védelem nélkül, ivóvízhez nem alkalmas
EPDM tömítő gyűrű
A SteelPress termékek komplett megoldást nyújtanak az épületgépészeti kötések minden típusára.
A szénacél présidomok leegyszerűsítik a szerelést, beépítésükkel nem csak gazdaságos, de igen biztonságos csőkötés érhető el.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | PCC GMBH |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 18 mm |
| Max. hőmérséklet | 0-100 °C |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| Kivitel | Áttoló karmantyú |

