Grundfos Magna1 keringető szivattyu 40-120 F 250 (99221305)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna1 keringető szivattyu 40-120 F 250 (99221305)
A GRUNDFOS MAGNA1 40-120 F 250 1x230V PN6/10 szivattyúval a megbízhatóság és hatékonyság új szintjét tapasztalhatja meg otthonában vagy ipari alkalmazásban. Az öntöttvasból készült, masszív szerkezetének köszönhetően nemcsak tartós, de ellenáll a legnagyobb igénybevételnek is, mindezt mindössze 16 kg súly mellett. A 250 mm-es beépítési hossz és a DN40 karimás csatlakozás rugalmas telepítést tesz lehetővé, míg az IPX4D elektromos védettségi szint garantálja a biztonságos működést. Az akár 40 °C-os maximális hőmérséklet és a 6/10 bar-os üzemi nyomás lehetővé teszi, hogy a szivattyú a legkülönfélébb körülmények között is kiválóan teljesítsen. A Grundfos név garancia a minőségre – válassza ezt a szivattyút, ha hosszú távú, energiatakarékos és megbízható megoldást keres vízszállítási feladataihoz!
Grundfos Magna szivattyú megfelel a legmagasabb energiahatékonysági követelményeknek. Energiatakarékos mégis magas hatékonyságú szivattyú mely csendes üzemeléssel párosul.
Magas vízszállítású keringető szivattyú ipari létesítményekhez.
Alkalmazási terület
Hűtés
Fűtés
Használati melegvíz
Hőszivattyús rendszerek
Műszaki
Max. szállítómagasság 120 dm
TF osztály 110
Jóváhagyások az adattáblán CE,VDE,EAC,CN ROHS,WEEE
Modell C
Anyagok
Szivattyúház Öntöttvas
Szivattyúház EN-GJL-250
Szivattyúház ASTM A48-250B
Járókerék PES 30%GF
Telepítés
Megengedett hőmérséklettartomány 0 .. 40 °C
Maximális üzemi nyomás 10 bar
Karimaszabvány DIN
Csőcsatlakozás DN 40
Névl. nyomás PN 6/10
Beépítési hossz 250 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 16 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX4D |
| Súly | 16 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/10 bar |
| Max. hőmérséklet | 40 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Beépítési hosszúság | 250 mm |
| Csatlakozás | Dn40 karima |


