Pestan Zajcsökkentett S Line HTRE 160 PP tisztitó idom kék (10304183)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Pestan Zajcsökkentett S Line HTRE 160 PP tisztitó idom kék (10304183)
A ZAJCSÖKKENTETT S LINE HTRE 160 TISZTÍTÓ IDOM PP KÉK a Pestan innovációjának köszönhetően új szintre emeli a szennyvíz- és csapadékvíz-elvezetést otthonában vagy ipari létesítményeiben. Ez a 160 mm átmérőjű, hő- és vegyszerálló PP idom nemcsak tartós, hanem kifejezetten zajcsökkentett kialakítással is bír, így a mindennapi működés szinte észrevétlen marad. A tisztítóidom könnyű, mindössze 0,691 kg-os súlyával gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé, miközben biztosítja a rendszer hosszú távú megbízhatóságát. Kék színével és masszív kivitelével tökéletes választás, ha Ön kompromisszumok nélküli teljesítményt, csendes működést és ellenállóságot keres a PP idomok világában. Válassza a Pestan minőségét, és élvezze a zajmentes, problémamentes csatornarendszert minden nap!
A benti és utcai lefolyórendszerekhez a megfelelő csatlakozókkal alkalmazva bármilyen szennyvíz elvezetésére alkalmasak.
A csőrendszer összeszerelése nagyon egyszerű, a csövek idomokkal csatlakoztathatók össze a kívánt irányokban, a tökéletes csatlakozást gumigyűrűk biztosítják.
A vezetett anyag maximális hőmérséklete + 90°C lehet.
A csövek ellenállnak sós víznek, alkoholnak, savas és lúgos anyagoknak, szulfátoknak, agresszív gázoknak és tisztítószereknek. Másrészről a csövek nem alkalmazhatók olyan víz elvezetésére, melyen nagy százalékban tartalmaznak benzolt, benzint vagy acetont.
– nagyon könnyű anyagból készül
– egyszerűen és könnyen szállítható, kezelhető
– gyorsan és olcsón összeszerelhető
– a csőcsatlakozások ellenállnak a víznek, és egyéb folyadékoknak
– ellenáll a korróziónak lúgos, savas vagy agresszív környezetben
– jó elektromos szigetelő, és kiválóan ellenáll a mechanikai behatásoknak
– garantált élettartama több mint 50 év
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,76 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 160 mm |
| Súly | 0,691 kg |
| Felhasználási terület | Szennyviz,esőviz.csapadék viz |
| Kivitel | PP Tisztitó idom |
| Funkciók | Zajcsőkkentett idom |
| Tulajdonság | Hő-,vegyszerálló |


