Pestan Zajcsökkentett S Line HTB 50-45° PP könyök kék (10304042)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Pestan Zajcsökkentett S Line HTB 50-45° PP könyök kék (10304042)
Fedezze fel a ZAJCSÖKKENTETT S LINE HTB 50-45 FOKOS PP KÖNYÖK KÉK erejét, amely nemcsak kiemelkedő minőségű PP anyagból készült, hanem különlegesen csendes működésével is hozzájárul a zavartalan környezethez. A 50 mm átmérőjű, 45°-os iránytörésű könyök idom ideális választás szennyvíz, esővíz vagy csapadékvíz elvezetéséhez, miközben a Pestan gyártó által garantált precizitás és tartósság minden igényt kielégít. Hő- és vegyszerálló tulajdonságai révén bátran alkalmazható extrém körülmények között is, miközben az elegáns kék szín modern megjelenést kölcsönöz a rendszerének. A mindössze 0,077 kg súlyával könnyedén kezelhető, mégis rendkívül masszív és megbízható. Válassza ezt a zajcsökkentett könyök idomot, hogy otthonában a víz minden kanyarban simán, hangtalanul áramoljon, és Ön nyugodtan élvezhesse a csendet és a biztonságot!
A benti és utcai lefolyórendszerekhez a megfelelő csatlakozókkal alkalmazva bármilyen szennyvíz elvezetésére alkalmasak.
A csőrendszer összeszerelése nagyon egyszerű, a csövek idomokkal csatlakoztathatók össze a kívánt irányokban, a tökéletes csatlakozást gumigyűrűk biztosítják.
A vezetett anyag maximális hőmérséklete + 90°C lehet.
A csövek ellenállnak sós víznek, alkoholnak, savas és lúgos anyagoknak, szulfátoknak, agresszív gázoknak és tisztítószereknek. Másrészről a csövek nem alkalmazhatók olyan víz elvezetésére, melyen nagy százalékban tartalmaznak benzolt, benzint vagy acetont.
– nagyon könnyű anyagból készül
– egyszerűen és könnyen szállítható, kezelhető
– gyorsan és olcsón összeszerelhető
– a csőcsatlakozások ellenállnak a víznek, és egyéb folyadékoknak
– ellenáll a korróziónak lúgos, savas vagy agresszív környezetben
– jó elektromos szigetelő, és kiválóan ellenáll a mechanikai behatásoknak
– garantált élettartama több mint 50 év
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,076 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 50 mm |
| Súly | 0,077 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Iránytörés | 45° |
| Szín | Kék |
| Anyaga | PP |
| Felhasználási terület | Szennyviz,esőviz.csapadék viz |
| Méret | 50/45° |
| Tulajdonság | Hő-,vegyszerálló |


