Arco 6/4″ sárgaréz karmantyú (832050)
CIKKSZÁM: ARCO-832050
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 6/4″ sárgaréz karmantyú (832050)
Az ARCO 6/4″ SR. karmantyú sárgaréz anyagból készült, amely garantálja a hosszú élettartamot és a korrózióval szembeni maximális védelmet. Legyen szó ivóvíz vagy fűtővíz rendszerről, ez a karmantyú minden elvárásnak megfelel, hiszen a 6/4″-os átmérő és csatlakozás tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb szerelési környezetekbe. Az Arco neve garancia a minőségre, a 0,217 kg-os súly pedig a masszívságot és tartósságot szimbolizálja. Ha megbízható, könnyen szerelhető és időtálló karmantyúra van szüksége, válassza az ARCO 6/4″ SR. karmantyút, amely minden csatlakozást biztonságossá és hatékonnyá varázsol! Bízzon a részletekben, és tapasztalja meg, hogyan formálja át mindennapjait egy igazán minőségi szerelvény!
Az Arco karmantyú, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,217 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 6/4" |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Súly | 0,217 kg |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Kivitel | Karmantyú |


