Arco 6/4″-5/4″ sárgaréz kb szükitő (833055)
CIKKSZÁM: ARCO-833055
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 6/4″-5/4″ sárgaréz kb szükitő (833055)
Az ARCO 6/4″-5/4″ SR. KB szűkítő sárgarézből készült, így garantált a hosszú élettartam és a maximális korrózióállóság. Akár ivóvíz-, akár fűtővíz-rendszerhez keresel megbízható megoldást, ez a termék tökéletes választás. Az Arco, mint gyártó, már bizonyított a precizitás és a megbízhatóság terén, így biztos lehetsz benne, hogy a rendszered szakszerűen és biztonságosan működik majd. 6/4″-5/4″ csatlakozási méretével és alacsony, 0,139 kg-os súlyával könnyen szerelhető, nem terheli feleslegesen a rendszert, mégis stabil és tartós kapcsolatot biztosít. Válaszd az ARCO KB szűkítőt, hogy mindig gördülékenyen folyhasson a víz, és a rendszered a legjobb teljesítményt nyújtsa. Az apró részletek teremtik a nagy különbséget
Az Arco kb szűkítő, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,139 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 6/4"-5/4" |
| Csatlakozás | 6/4"-5/4" |
| Súly | 0,139 kg |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


