Pipelife Tokos PVC cső 32×1,8×2000 (KAEM032/2M)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Pipelife Tokos PVC cső 32×1,8×2000 (KAEM032/2M)
A 32-ES 2 FM-ES TOKOS PVC CSŐ, 32X1,8X2000 PIPE a Pipelife gyártótól a megbízhatóság és sokoldalúság szinonimája a PVC csövek világában. Ez az egyenes iránytörésű, tokos kivitelű cső ideális választás szennyvíz, esővíz vagy csapadékvíz elvezetéséhez, hiszen 32 mm-es átmérőjével és 2000 mm-es hosszával minden környezethez könnyedén igazodik. A masszív, mégis könnyű, 0,8 kg-os PVC anyag garantálja a tartósságot, miközben egyszerűen kezelhető és telepíthető. A tokos kialakítás gyors és biztos csatlakozást tesz lehetővé, így időt és energiát spórolhat meg a szerelés során. Válassza a Pipelife minőségét, és építse csőrendszerét a biztonság, a hosszú élettartam és a problémamentes működés jegyében!
Tokos/ gumigyűrűs kötéssel illeszkedő elemekből összeállítható PVC lefolyórendszer épületen belüli szereléshez.
SN2 gyűrűmerevségű, aljzatba (betonozva) vagy talajba fektetésre nem alkalmas.
A Pipelife KAEM PVC Super tokos lefolyócsövek 32-110 mm-es átmérőkben
2, 1, 0,5 m-es szálakban tömör PVC és habosított középső rétegű fallal is elérhetők.
Szükség esetén melegítéssel tokozhatóak, majd ragasztással köthetők.
Az EPDM ajakos gumigyűrű savaknak lúgoknak jól ellenáll, de az olajok károsítják.
A Pipelife KAEM tokos PVC csövek mérsékelten meleg közegekhez (max. 60 °C, 2-3 perc) alkalmazhatók. Beépítésük falon vagy mennyezeten szabadon szerelve, falban horonyban, padlóban padlócsatornában vagy a padló felett, a fal mellett elburkolva történhet.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pipelife |
| Átmérő | 32 mm |
| Súly | 0,8 kg |
| Méret | 32 mm |
| Hosszúság | 2000 mm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Szennyviz,esőviz.csapadék viz |
| Kivitel | Tokos Pvc cső |


