Wavin PE-HD 110×5 fm (BICS511)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wavin PE-HD 110×5 fm (BICS511)
SZEMÉLYES Telephelyen Átvétel !!!
Fedezze fel a Wavin PE-HD CSŐ 110X5FM 3057422 erejét, amely egyenes utat kínál a megbízhatóság felé! Ez a 110 mm átmérőjű, 5 méter hosszúságú, masszív, 50 kg súlyú lefolyócső a PE-HD anyagának köszönhetően páratlanul időtálló és ellenálló. Nem csak a vízelvezetés területén bizonyít, hanem a mindennapi használat során is stabilitást nyújt. Iránytörés nélküli, egyenes kialakításával egyszerű beépítést és tartós működést biztosít, így Önnek csak a zavartalan áramlásra kell koncentrálnia. Válassza a Wavin minőségét, hogy egy lépéssel közelebb kerüljön a gondtalan, biztonságos otthoni vagy ipari vízelvezetéshez! Engedje, hogy a PE-HD cső új szintre emelje projektjeit, és váljon az Ön megbízható partnerévé a mindennapokban.
A Wavin PE-HD lefolyórendszer széles lakossági és kereskedelmi termékkínálatunk része. Gond nélkül csatlakoztatható vákuumos esővíz-elvezető és zajcsökkentett lefolyócső rendszerekhez is.
A Wavin PE-HD lefolyócsövek és idomok számos méretben állnak rendelkezésre. Széles átmérőtartományának (D32-315 mm) köszönhetően még a legkomplikáltabb szerelési munkák is nehézség nélkül elvégezhetők.
Műszaki adatok
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wavin |
| Átmérő | 110 mm |
| Súly | 50 kg |
| Kivitel | Lefolyócső |
| Hosszúság | 5 fm |
| Anyaga | PE-HD |
| Felhasználási terület | Lefolyó rendszer |


