Viega Csaphosszabbitó 25 mm 1/2″ krómozott (447182)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Csaphosszabbitó 25 mm 1/2″ krómozott (447182)
Viega Hosszabbító – a csatlakozás, ami tovább visz!
A Viega Hosszabbító 25 mm 1/2″ /Króm/102722 a tökéletes választás minden olyan projekthez, ahol a minőség, a megbízhatóság és a stílus találkozik. Nikkelezett rézötvözet anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a korróziónak, így hosszú távon biztosítja az ivóvíz- és fűtővíz-rendszerek zavartalan működését. A króm szín elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben a 25 mm-es átmérő és a Km 1/2″-es csatlakozás univerzális felhasználást tesz lehetővé. Mindössze 0,077 kg súlyával könnyedén beépíthető, és a Viega márka garanciát jelent arra, hogy minden csatlakozás stabil és megbízható lesz. Válassza ezt a hosszabbítót, ha kompromisszum nélküli megoldást keres a VIEGA MENETES kategóriában, és vigye előrébb projektjeit egyetlen mozdulattal!
- Vörösöntvény vagy szilíciumbronz nikkelezett
- belső G-menet, külső G-menet
érdesített menet, imbusznyílás
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0765 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25 mm |
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Súly | 0,077 kg |
| Méret | 25 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Nikkelezett rézötvözet |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


