Viega Temponox 28-1/2″-28 Bm T-idom (810900)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-1/2”-28 Bm T-idom (810900)
Csatlakoztasd a jövőt: VIEGA TEMPONOX T-idommal minden rendszer új lendületet kap!
A VIEGA TEMPONOX 28-1/2′-28 BM T-idom a rozsdamentes acél erejével és tartósságával új szintre emeli a fűtési és hűtési rendszerek megbízhatóságát. Letisztult, 28 mm-es átmérője és Bm 1/2″-es csatlakozása ideálissá teszi a professzionális felhasználásra, miközben mindössze 0,13 kg súlyával egyszerűen és gyorsan szerelhető. A Viega név garancia arra, hogy minden részlet a legmagasabb minőséget képviseli, így Ön nyugodtan bízhat abban, hogy rendszerében hosszú távon is problémamentes működésre számíthat. A TEMPONOX sorozat tagjaként ez a T-idom a modern technológia és a precíz kivitelezés tökéletes találkozását kínálja, legyen szó új kiépítésről vagy felújításról. Válassza a biztos jövőt, válassza a VIEGA TEMPONOX-ot – ahol minden összeköttetés egy új lehetőség a tökéletesség felé!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,132 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Csatlakozás | Bm 1/2" |
| Súly | 0,13 kg |
| Kivitel | Bm T idom |
| Méret | 28-1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |


