Grundfos Magna3 32-100 180 Keringtető szivattyú Pn6/10 bar (97924257)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna3 32-100 180 Keringtető szivattyú Pn6/10 bar (97924257)
A GRUNDFOS MAGNA3 32-100 180 1X230V PN6/10 keringető szivattyúval otthona fűtésrendszere új szintre emelkedik! Ez a rozsdamentes acélból készült, 180 mm-es beépítési hosszúságú szivattyú nem csupán a tartósságot garantálja, hanem modern technológiájával és 230 V-os elektromos csatlakozásával kiváló energiahatékonyságot is nyújt. Az IP44-es elektromos védettségnek köszönhetően biztonságosan működik, miközben 180 W teljesítménnyel gondoskodik a megbízható fűtésről az egész szezonban. A Grundfos név egyet jelent a minőséggel, így biztos lehet benne, hogy a szivattyú akár 6/10 bar maximális üzemi nyomás mellett is stabilan működik. Ideális választás mindazok számára, akik hosszú távon gondolkodnak és egy megbízható, korszerű megoldást keresnek otthonukba. A 5 kg-os súlyú szivattyú könnyen telepíthető, és a 6/4″-os csatlakozásnak hála szinte bármilyen rendszerbe egyszerűen integrálható. Válassza a Grundfos MAGNA3-at, és élvezze a kényelmes, gazdaságos fűtést minden nap!
Feszültség 230 Volt Teljesítmény 180 Watt Emelőmagasság 7,36 m A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 4,9 m3/óra Csatlakozások Menetes Szívó csatlakozás 6/4 Nyomó csatlakozás 6/4 Max folyadék hőmérséklet 110 °C Beépítési hossz 180 mm Tengely Oxidkerámia – Rozsdamentes acél Járókerék Kompozit PES – Rozsdamentes acél Védelem IP44
A Grundfos Magna3 egy olyan intelligens szivattyú mely használatos fűtési keringetőként, a légkondicionálás területén, hűtésnél, használati melegvíz rendszerekben, hőszivattyús rendszerekben, szolár rendszerekben. EEI értéke bőven túlteljesíti az EuP 2015 követelményeit. A Magna3 nagyon jó hatékonysággal bír, a legkiemelkedőbbel a Grundfos szivattyúi közt. A Legjobb EEI értékkel rendelkezik, melynek köszönhetően akár 75%-kal kevesebb az energia költsége.A szivattyú alkalmas -10 és +110 C fok közötti folyadék keringetésére, maximum +40 C fok környezeti hőmérséklet mellett. Így hűtésre és fűtésre egyaránt használható. A Magna3 BMS épületfelügyeleti rendszerekhez is integrálható.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/10 bar |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 180 W |


