Grundfos MAGNA1 32-120 180 Keringető szivattyú (99221281)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos MAGNA1 32-120 180 Keringető szivattyú (99221281)
A GRUNDFOS MAGNA1 32-120 180 keringető szivattyú az intelligens választás mindazok számára, akik a hatékonyságot, megbízhatóságot és tartósságot keresik fűtési vagy hűtési rendszereikben. Az öntöttvas kivitel, a 180 mm-es beépítési hosszúság, valamint a 2” csatlakozás lehetővé teszi, hogy könnyedén illeszkedjen a legkülönfélébb rendszerekhez. A 8-188 W-os elektromos teljesítmény felvétel és a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás kiváló energiahatékonyságot biztosít, miközben a X4D elektromos védettség maximális biztonságot nyújt. A 10 bar-os maximális üzemi nyomás és a 4 kg-os súly révén könnyű kezelhetőséget és stabil működést kínál. Legyen szó akár fűtési, akár hűtési felhasználásról, a GRUNDFOS MAGNA1 szivattyúval minden pillanatban a csúcsteljesítmény szolgálatában állhat, miközben a Grundfos név garanciát jelent a hosszú távú elégedettségre és nyugalomra.
Nedvestengelyű keringetőszivattyú, a szivattyú és a motor egy egységet képez. A szivattyúban nincs tengelytömítés és mindössze két tömítőgyűrű található a teljes egységben. A csapágyak kenését a szállított közeg biztosítja. Az újrahasznosításból adódó problémák elkerülésére a szivattyúkhoz felhasznált anyagok számát a minimálisra csökkentették. A szivattyú karbantartást nem igényel, így az élettartam-költségek nagymértékben csökkennek.
Főbb alkalmazási területek:
- fűtési rendszerekben o főszivattyú o keverő körök o felület fűtések
- hűtési rendszerekben
Megengedett hőmérséklettartomány
0 .. 40 °C
Maximális üzemi nyomás
10 bar
Csőcsatlakozás
G 2″
Karima nyomásfokozata
PN10
Beépítési hossz
180 mm
Folyadék
Szivattyúzott közeg
Tiszta víz
Folyadékhőmérséklet tartomány
-10 .. 110 °C
Liquid temperature during operation
60 °C
Sűrűség
983.2 kg/m3
Elektromos adatok
Telj. – P1
8 .. 188 W
Hálozati frekvencia
50 Hz
Névleges feszültség
1 x 230 V
Maximális áramfogyasztás
0.08 .. 1.51 A
Védettségi osztály (IEC 34-5)
X4D
Szigetelési osztály (IEC 85)
F
Műszaki adatok
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 2" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos védettség | X4D |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 8-188 W |


