Plassim Kpe Easy System összekötő könyök 90×90 (35090Z0090)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plassim Kpe Easy System összekötő könyök 90×90 (35090Z0090)
A PLASSIM 90×90 Easy System összekötő könyök: ahol a víz útja könnyedén kanyarodik!
A PLASSIM 90×90 Easy System összekötő könyök egyedülálló megoldást kínál mind ipari, mind háztartási vízvezeték rendszerekhez, ahol a megbízhatóság és a tartósság alapkövetelmény. UV fényálló és ütésálló anyagának köszönhetően ellenáll a legkeményebb környezeti hatásoknak, miközben megőrzi formáját és teljesítményét akár 60 °C hőmérséklet és 16 bar üzemi nyomás mellett is. A 90 mm-es átmérő és csatlakozás révén könnyedén integrálható a meglévő rendszerekbe, a mindössze 0,1 kg-os súlya pedig egyszerű, gyors beszerelést tesz lehetővé. A Plassim által gyártott könyök kivitel nemcsak stabil és biztonságos vízáramlást eredményez, de hosszú távon biztosítja a zavartalan működést is. Válassza a PLASSIM minőségét, és bízza rá magát egy olyan innovatív összekötőre, amely minden kihívásnak megfelel!
A csatlakozók talajban történő használatra is alkalmasak tengelykapcsoló teste és a hollandi anya UV-sugárzással szemben stabilizált.
Összeszereléskor a cső behelyezésekor csak minimális erő szükséges a cső könnyen áthalad a tömítésen, és így biztosítja a cső megfelelő behelyezését a cső hajlítás nélkül behelyezhető az összeszerelés olyan egyszerű, gyors és korrekt (hibátlan) oda kell figyelni a megfelelő csavarkulccsal történő meghúzásra a tömítés olyan, mint egy harmonika, és meghúzva „elfér”.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Plassim |
| Átmérő | 90 mm |
| Csatlakozás | 90 mm |
| Közeg | Víz |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Könyök |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |
| Anyaga | UV fényálló,ütésálló |
| Felhasználási terület | Ipari és háztartás |
| Súly | 0,1 kg |


