Viega Temponox 88,9-88,9-88,9 T-idom (810214)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 88,9-88,9-88,9 T-idom (810214)
Egyszerűség T-idomban: az összekötő erő, amit a Viega Tempinox nyújt!
A VIEGA TEMPONOX 88,9-88,9-88,9 T-idom a rozsdamentes acél időtálló erejével és precíziós kivitelével forradalmasítja a csőhálózatok világát! Ez a 88,9 mm átmérőjű, 1,39 kg súlyú T-idom tökéletes választás fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekhez, ahol a megbízhatóság, a biztonság és a hosszú élettartam elengedhetetlen. A Viega név garancia arra, hogy Ön korszerű technológiával, kompromisszummentes minőséggel és könnyű szerelhetőséggel dolgozhat. A TEMPONOX sorozat ezen tagja nem csupán egy idom – hanem az Ön rendszerének szíve, amely összeköti az energia útját. Válassza a VIEGA TEMPONOX T-idomot, és élvezze a gondtalan, hatékony üzemeltetést minden egyes nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek, vágógyűrűk, elválasztó gyűrűk
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,391 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 88,9-88,9-88,9 |
| Kivitel | T idom |
| Méret | 88,9 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Súly | 1,39 kg |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


