Amethyst 10″ száltekercselt eldobható Szűrőbetét ( AMETHYST10)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Amethyst 10″ száltekercselt eldobható Szűrőbetét ( AMETHYST10)
Tiszta vizet öntünk a pohárba az AMETHYST 10″ szűrőbetéttel!
Az AMETHYST 10″ száltekercselt eldobható szűrőbetét a tisztaság új dimenzióját hozza el otthonába! A Pan-Italia által gyártott, polifoszfát kristály anyagból készült szűrőbetét tökéletes választás mindazok számára, akik kompromisszumok nélkül szeretnék élvezni a kristálytiszta vizet. Kompatibilis 10″-os csatlakozással, könnyen illeszthető a leggyakoribb vízszűrő rendszerekhez. Az eldobható kivitel révén gyors és higiénikus cserét biztosít, így Ön mindig a lehető legjobb minőséget élvezheti, akár 45 °C-ig terjedő hőmérsékleten is. Mindössze 0,1 kg súlyával és hatékony szűrési technológiájával az AMETHYST szűrőbetét nem csak a vízminőséget emeli új szintre, hanem megkönnyíti mindennapjait is. Fedezze fel a tiszta víz élményét, és válassza az AMETHYST szűrőbetétet, hogy a poharában mindig friss, ízletes víz legyen!
Vízszűrőbetét
Háztartási és ipari víz szűrésére alkalmas szűrőbetét, mely a megfelelő szűrőházba ( 10 col ) helyezve a vízvezeték rendszerre csatlakoztatva megszűri a vizet a lebegőanyagoktól, homoktól, vastól, klórtól és egyéb szenyezésektől. A szűrő eldobható, javasolt 1 év után cserélni.
Anyag: PP – szál-tekercselt
Vízszűrő: 20-25 mikron
Méret: 10 Col
Átfolyás: 1500 l/óra
Használható: DIAMOND10 tipusú 10 colos méretű szűrőházhoz
Maximális folyadék hőmérséklet: 45 °C
A szűrőbetét önmagában nem szűr, vegyen hozzá vízszűrőházat.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Súly | 0,1 kg |
| Max. hőmérséklet | 45 °C |
| Anyaga | Polifoszfát kristály |
| Gyártó | Pan-Italia |
| Csatlakozás | 10" |
| Kivitel | Eldobható vizszűrőbetét |
| Felhasználási terület | Vizszűrő |

