Viega Temponox 28-1″ Bm hollander lapos tömités (812188)
CIKKSZÁM: VGF10-812188
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-1″ Bm hollander lapos tömités (812188)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Erő, ami összeköt – VIEGA TEMPONOX, ahol a minőség találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 28-1″ BM hollander lapos tömítéssel minden ipari és fűtési rendszer szívét megdobogtatja. Ez a rozsdamentes acélból készült, 28 mm átmérőjű, préselhető hollander nemcsak a tartósságot és a biztonságot garantálja, hanem könnyű beépíthetőségével és megbízható EPDM tömítésével is kiemelkedik a mezőnyből. A Viega név önmagában is egyet jelent a minőséggel és innovációval, ez a termék pedig tökéletes választás minden olyan alkalmazáshoz, ahol a vízminőség kevésbé kritikus, de a hatékonyság, a hosszú élettartam és a maximális nyomásállóság elengedhetetlen. A 0,276 kg súlyú hollander ideális megoldás sűrített levegős rendszerekhez vagy bármilyen ipari fűtési feladathoz. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha szeretne hosszú távon gondtalanul építkezni – a megbízhatóság itt kezdődik!
A VIEGA TEMPONOX 28-1″ BM hollander lapos tömítéssel minden ipari és fűtési rendszer szívét megdobogtatja. Ez a rozsdamentes acélból készült, 28 mm átmérőjű, préselhető hollander nemcsak a tartósságot és a biztonságot garantálja, hanem könnyű beépíthetőségével és megbízható EPDM tömítésével is kiemelkedik a mezőnyből. A Viega név önmagában is egyet jelent a minőséggel és innovációval, ez a termék pedig tökéletes választás minden olyan alkalmazáshoz, ahol a vízminőség kevésbé kritikus, de a hatékonyság, a hosszú élettartam és a maximális nyomásállóság elengedhetetlen. A 0,276 kg súlyú hollander ideális megoldás sűrített levegős rendszerekhez vagy bármilyen ipari fűtési feladathoz. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha szeretne hosszú távon gondtalanul építkezni – a megbízhatóság itt kezdődik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-?menet
- lapos tömítésű
Kialakítás/felszereltség
EPDM lapos tömítés, EPDM tömítőelem, hollandi csavarzat, sokszögletű elem
Figyelem
Az anyagmegadás a vízzel érintkező alkatrészekre vonatkozik. A hollandi anya nikkelezett sárgaréz.
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,276 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,276 kg |
| Méret | 28-1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Préselhető hollander |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |
| Tömités | EPDM |


