Arco Kpe tömszelencés 32 könyök PN16 (63032)
CIKKSZÁM: ARCO-63032
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe tömszelencés 32 könyök PN16 (63032)
Az ARCO KPE tömszelencés 32 könyök PN16 a sárgaréz erejével és precizitásával hozza el a vízvezeték rendszerek új szintjét. Legyen szó ivóvíz ellátásról, öntözéstechnikáról vagy vízbekötésről, ez a 0,4 kg súlyú, masszív könyök tökéletesen megbirkózik a feladattal, akár 16 bar maximális üzemi nyomásig. A 32-32 mm átmérő révén egyszerűen illeszkedik a rendszerbe, a KPE tömszelencés kivitel pedig biztosítja a szivárgásmentes csatlakozást. Az ARCO neve garancia a minőségre és tartósságra, így bátran hagyatkozhat rá, amikor a víz útját tervezi otthonában vagy kertjében. Fedezze fel a gondtalan vízellátás élményét, és válassza azt a megoldást, amely minden cseppnél számít!
KPE réz könyök . Jellemzően kültéri felhasználásra, akár földbe süllyesztve is széles körben alkalmazható. Használható ivóvíz bekötéséhez, medencékhez, kábelvédelemhez, emberi fogyasztásra szánt vízzel érintkező hálózatokban – öntözőrendszerek kiépítésekor összetartozó maximális hőmérséklet-nyomásérték párok esetén.
Műszaki adatok, szerkezeti felépítés – maximális üzemi nyomás: 16 bar – maximális üzemi hőmérséklet: 40 °C (a KPE-rendszer részeként) – minimum üzemi hőmérséklet: -20 °C.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,401 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 32-32 |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Kivitel | Kpe tömszelencés könyök |
| Felhasználási terület | Ivóviz,öntözéstechnika,vizbekötés |


