Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1800×450 mm FR01003
CIKKSZÁM: DT-FR01003
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1800×450 mm FR01003
A DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1800X450 mm a modern otthonok elengedhetetlen dísze, amely nemcsak hatékonyan fűt, hanem stílust is visz a mindennapokba.
Acél anyaga és 19 egyenes csöve gondoskodik arról, hogy a hő egyenletesen oszoljon el, így minden sarok kellemesen meleg marad. Nagy teljesítményt is nyújt, ezáltal még a nagyobb helyiségekben is komfortot teremt.
A fehér szín letisztult eleganciát sugároz, miközben a 1800 mm-es magasság és 450 mm-es szélesség tökéletesen illeszkedik a legtöbb enteriőrbe.
A Dunaterm márka megbízhatósága, a 4 bar maximális üzemi nyomás és a hosszú élettartam garantálja, hogy ez a csőradiátor nem csupán egy fűtőtest, hanem az otthon melegének szimbóluma lesz.
Válaszd a Zafír Design-t, hogy minden nap ragyogó otthoni kényelmet élvezhess!
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes
- Magasság 1800 mm
- Szélesség 450 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 19,18 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 1800 mm |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 19,18 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Csövek száma | 19 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 433 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 830 W |
| Hírlevél | 20250601 |

