Henco PVDF 63×63 45°Iv idom (27PK-6363)
CIKKSZÁM: HEN-27PK-6363
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco PVDF 63×63 45°Iv idom (27PK-6363)
A présidomok a többrétegű csövekkel együtt biztosítják a teljesen korróziómentes rendszert.
A műanyag présidomok fröccsöntéssel készülnek PVDF-ből (polivinilidén-fluoridból), és fekete (PK) fehér (PKW) színben is kaphatóak.
Az idomok kialakítása lehetővé teszi, hogy amennyiben nincsenek lepréselve egyből szivárognak (LBP = leak before press) megkönnyítve a rendszer ellenőrzésé
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,4863 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 63×63 |
| Súly | 0,48 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Iránytörés | 45° |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Kivitel | Ív BB 45° |
| Anyaga | Polivinilidén-fluorid |


