IBO JET 100A hidrofor 24L Házi vízmű – Házi vízellátó szivattyú (JET100A24L)
CIKKSZÁM: IBO-JET100A24L
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO JET 100A hidrofor 24L Házi vízmű – Házi vízellátó szivattyú (JET100A24L)
Az IBO JET 100A HIDROFOR 24L házi vízmű minden háztartás szíve lehet, ahol megbízható és folyamatos vízellátásra van szükség. Öntöttvasból készült masszív szerkezete és 18 kg-os súlya garantálja a hosszú élettartamot és strapabírást, míg 1100 W-os elektromos teljesítménye és 230 V-os csatlakozása révén gazdaságosan és hatékonyan működik. A 60 liter/perc teljesítményű szivattyú akár 50 méter emelési magassággal, valamint 8 méteres szívási mélységgel biztosítja, hogy a ház minden pontjára eljusson a friss víz. A 24 literes tágulási tartály stabil víznyomást és zavartalan működést kínál, miközben az IPX4D védettség gondoskodik a biztonságról minden körülmények között. Az IBO professzionális minősége nemcsak a mindennapokat könnyíti meg, de biztonságot és nyugalmat is hoz otthonába. Válassza az IBO JET 100A-t, és tapasztalja meg a megbízható vízellátás kényelmét minden nap!
IBO JET 100A hidrofor 24L Házi vízmű – Házi vízellátó szivattyú.
Házi vízmű – Házi vízellátó hidrofor szivattyú hétvégi házak, családi házak és ipari létesítmények vízellátására.
Noryl járókerékkel.
Tartálytérfogat 24 L
Csőcsatlakozás 1″
Szívási mélység 8 m
Emelő magasság 50 m
Szállítási teljesítmény 60 l/perc
Teljesítmény (230V) 1100 W
Műszaki adatok
| Tömeg | 13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 1" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | X4D |
| Súly | 18 kg |
| Tágulási tartály űrtartalma | 24 L |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 1100 W |
| Kivitel | Házi vizmű |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Háztartás |
| Teljesítmény | 60 L/perc |
| Emelő magasság | 50 m |
| Szivási mélység | 8 m |
Letölthető dokumentumok
Ibo felszíni szivattyúkhoz és hidroforokhoz használati útmutató

