IBO 4SDm 2-12 Csőkút szivattyú 20 m kábellal (4SDM)
CIKKSZÁM: IBO-4SDM
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO 4SDm 2-12 Csőkút szivattyú 20 m kábellal (4SDM)
Emelje új szintre vízellátását az IBO 4″SDM 2/12 csőkút szivattyúval – ahol az erő és megbízhatóság találkozik!
Fedezze fel az IBO 4″SDM 2/12 csőkút szivattyú páratlan teljesítményét, amely a rozsdamentes acél tartósságát ötvözi a fejlett technológiával! Ez a szivattyú 85 méteres emelő magasságával és 80 liter/perc teljesítményével bármilyen kihívást magabiztosan vesz, legyen szó otthoni vagy ipari felhasználásról. Az IP68-as elektromos védettségnek és a 750 wattos teljesítménynek köszönhetően garantáltan hosszú távon számíthat rá, még a legkeményebb körülmények között is. Homoktűrő képessége eléri az 500 g/m3-t, így nem kell aggódnia a vízminőség miatt sem. A 20 méteres kábel pedig rugalmasságot biztosít a telepítés során. Válassza az IBO megbízhatóságát, és élvezze a gondtalan vízellátást minden nap – mert a tiszta víz és biztonságos működés Önnek is jár!
Fedezze fel az IBO 4″SDM 2/12 csőkút szivattyú páratlan teljesítményét, amely a rozsdamentes acél tartósságát ötvözi a fejlett technológiával! Ez a szivattyú 85 méteres emelő magasságával és 80 liter/perc teljesítményével bármilyen kihívást magabiztosan vesz, legyen szó otthoni vagy ipari felhasználásról. Az IP68-as elektromos védettségnek és a 750 wattos teljesítménynek köszönhetően garantáltan hosszú távon számíthat rá, még a legkeményebb körülmények között is. Homoktűrő képessége eléri az 500 g/m3-t, így nem kell aggódnia a vízminőség miatt sem. A 20 méteres kábel pedig rugalmasságot biztosít a telepítés során. Válassza az IBO megbízhatóságát, és élvezze a gondtalan vízellátást minden nap – mert a tiszta víz és biztonságos működés Önnek is jár!
IBO 4SDm 2-12 Csőkút szivattyú 20 m kábellal.
A szivattyú megemelt homok elleni védelemmel rendelkezik. Homoktűrő képessége 500 g/m3. 1fázisú homoktűrő csőkútszivattyú, beépített kondenzátorral és 20 méter kábellal szerelve. Minimum furatátmérő 100 mm.
Csőcsatlakozás 1 1/4″
Max nyomás 8,5 bár
Emelő magasság 85 m
Szállítási teljesítmény 80 l/perc
Teljesítmény (230V) 750 W
Kábel 20 m
Max áramfelvétel 6 A
Max hőmérséklet + 35 C°
Homoktűrő képessége 500 g/m3
Műszaki adatok
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 5/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP68 |
| Súly | 16 kg |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 750 W |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény | 80 L/perc |
| Max. üzemi nyomás | 8,5 bar |
| Emelő magasság | 85 m |
| Homoktűrő képesség | 500 g/m3 |

