Viega Temponox áttolókarmantyú 22 mm (809225)
CIKKSZÁM: VGF10-809225
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox áttolókarmantyú 22 mm (809225)
VIEGA TEMPONOX 22-es áttolókarmantyú – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 22-es áttolókarmantyút, amely minden ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszert a következő szintre emel! Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően tartós és ellenálló, így hosszú távon biztosítja a stabil, biztonságos csatlakozásokat. Az áttoló karmantyú kialakítása egyszerű és gyors szerelhetőséget tesz lehetővé, így időt és energiát takaríthat meg minden projektnél. 22 mm-es átmérője ideális választás ott, ahol a megbízhatóság és a precizitás elengedhetetlen. Bár ivóvízre nem alkalmas, fűtési és ipari felhasználásban verhetetlen teljesítményt nyújt. A mindössze 0,078 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis erős, így a Viega neve garancia a minőségre. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen szilárd alapokra minden munkafolyamatban!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 22-es áttolókarmantyút, amely minden ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszert a következő szintre emel! Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően tartós és ellenálló, így hosszú távon biztosítja a stabil, biztonságos csatlakozásokat. Az áttoló karmantyú kialakítása egyszerű és gyors szerelhetőséget tesz lehetővé, így időt és energiát takaríthat meg minden projektnél. 22 mm-es átmérője ideális választás ott, ahol a megbízhatóság és a precizitás elengedhetetlen. Bár ivóvízre nem alkalmas, fűtési és ipari felhasználásban verhetetlen teljesítményt nyújt. A mindössze 0,078 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis erős, így a Viega neve garancia a minőségre. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen szilárd alapokra minden munkafolyamatban!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
modellszám 1715.5
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,787 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,078 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Áttoló karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


