Dunaterm Masterpress szénacél Szükitő idom KB 54-28 (ZP1718)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Masterpress szénacél Szükitő idom KB 54-28 (ZP1718)
A DUNATERM MASTERPRESS SZŰKÍTŐ IDOM 54-28 KB megtestesíti a minőséget és a megbízhatóságot minden fűtési és hűtési rendszerben. Kívül tüzihorganyzott, ötvözetlen acélból készült, ami nemcsak a tartósságot, hanem a korrózió elleni védelmet is biztosítja, így hosszú élettartamot garantál még nagy igénybevétel mellett is. A 16 bar maximális üzemi nyomás és a 0,15 kg-os súly tökéletes egyensúlyt teremt a stabilitás és a könnyű szerelhetőség között. A Dunaterm márka a szakma garanciája, a KB kivitel préselhető csatlakozása pedig gyors és biztonságos munkavégzést tesz lehetővé. A 54-28 mm-es méret minden rendszerben helyet talál, így a DUNATERM MASTERPRESS mindig ott van, ahol szükség van rá: amikor a hatékonyság, a biztonság és a minőség prioritás. Válassza az acélos megbízhatóságot, és építse jövőjét Dunaterm idomokkal!
Dunaterm Masterpress szénacél Szükitő KB 54-25 mm
Csatlakozók megfelelnek az EN 10305-3 normának. Az idom anyaga ötvözetlen, kívülről tűzihorganyzott acél (Q195). Az O-gyűrű anyaga peroxiddal keményített EPDM (fekete színű) tömítés vizes rendszerekhez.
Kettős préselésellenőrzés a biztonságos kötés érdekében:
- Piros színű műanyag préselés-jelző mandzsetta a megfelelő préselés vizuális ellenőrzése érdekében.
- LBP – „Leak Before Press” O-gyűrű. Préseletlen, vagy nem megfelelően préselt csatlakozó esetén nyomáspróbakor az LBP O-gyűrű a víz- vagy levegő szivárgásával jelzi a nem megfelelő kötést. Helyes préselés esetén a csatlakozók teljes mértékben víz- és légtömörek lesznek.
Kompatibilis csőtípusok:
Kívül horganyzott Q195 ötvözetlen acélcső (széntartalom 0,06 % – 0,12 %, acéltartalom >99 %; a belső homogoén struktúrát biztosító hydroforming eljárással készült cső), tűzihorganyzott cső (kívül, vagy kívül-belül), DIN EN 10305-3 VDI 2035 és DIN EN 12828 szabványoknak megfelelő cső.
A sűrített levegővel történő használat feltételei az EPDM (fekete) O-gyűrű használata mellett:
- száraz levegő esetén: teljes mértékben megengedett a használat
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 54-28 |
| Súly | 0,15 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 54-28 |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | KB szükitő idom préselhető |
| Anyaga | Ötvözetlen,kivül tüzihorganyzott acél |

