IBO OLA 70/100 Inox Csőkút szivattyú (OLA70100)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
IBO OLA 70/100 Inox Csőkút szivattyú (OLA70100)
Az IBO OLA 70/100 INOX csőkút szivattyú az Ön megbízható társa, amikor valódi teljesítményre és hosszútávú biztonságra van szüksége. Kiváló minőségű inox-acél anyaga nemcsak tartósságot és rozsdamentes működést garantál, hanem a 98 mm-es átmérőjével szinte bármilyen csőkútba könnyedén telepíthető. Az 1,15 kW-os elektromos teljesítményével és 100 liter/perc szállítási kapacitásával minden vízigényét kielégíti – legyen szó locsolásról, háztartási vagy ipari felhasználásról. A maximális 71 méteres szállítómagasság új lehetőségeket nyit meg Ön előtt, miközben az IP68-as védelem biztosítja, hogy a szivattyú még a legnagyobb kihívások között is helytálljon. Válassza az IBO-t, és tapasztalja meg a víz erejét kompromisszumok nélkül, egy megbízható, energiatakarékos és hosszú élettartamú készülék formájában!
IBO OLA 70/100 Inox Csőkút szivattyú 98 mm átmérőjű többfokozatú búvárszivattyúk gyűrűs és fúrt kutakhoz, minimum 4″ átmérővel.
JELLEMZŐK
A szivattyúk motorhűtő köpennyel vannak felszerelve, ami azt jelenti, hogy a szivattyúkat nem kell teljesen víz alá meríteni,
és nincs szükség védőcső alkalmazására, ami a klasszikus többfokozatú szivattyúknál szükséges,
20 m-es tápkábel csatlakozóval,
A beépített úszó védi a szivattyút a szárazonfutás ellen,
A motorba beépített kondenzátor (nem kell külső indítódobozt használni),
A szivattyú kicsomagolás után azonnal beszerelésre kész,
A motor tekercsébe épített hővédelem,
Garanciális és jótállás utáni szerviz,
Garancia: 24 hónap.
Csőcsatlakozás 1″
Max nyomás 7 bar
Emelő magasság 71 m
Szállítási teljesítmény 100 l/perc
Teljesítmény 1,1 kW (230V)
Hossz 770 mm
Átmérő 98 mm
Kábel 20 m
Max áramfelvétel 6,9 A
Max hőmérséklet 35° C
Kivitel 1 fázisú 50 Hz
Védettség IP68
Szigetelési osztály B
Fordulatszám 2850 RPM
Műszaki adatok
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Átmérő | 98 mm |
| Csatlakozás | 1" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP68 |
| Súly | 13,4 kg |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 1,15 Kw |
| Max. hőmérséklet | 35 °C |
| Anyaga | Inox-acél |
| Teljesítmény | 100 L/perc |
| Max. szállítómagasság | 71 m |

