Dunaterm Pert 26×3 Ötrétegű cső 50 Fm/tekercs fehér (PERT-26×3-50)
CIKKSZÁM: DT-PERT-26X3-50
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Pert 26×3 Ötrétegű cső 50 Fm/tekercs fehér (PERT-26×3-50)
A DUNATERM PERT 26X3 ÖTRÉTEGŰ CSŐ 50M/TEK nem csupán egy cső, hanem egy innováció, amely a mindennapi vízellátást és fűtést garantálja hosszú éveken át.
Az ötrétegű kivitelnek köszönhetően maximális biztonságot és tartósságot nyújt, miközben ellenáll a 95 °C-os hőmérsékletnek és a 10 bar üzemi nyomásnak is.
A 26 mm átmérő, 3 mm falvastagság és 0,252 kg súly ideálissá teszi rendszerekhez.
A Dunaterm márka neve egyet jelent a minőséggel és megbízhatósággal, hiszen a fehér színű, 50 fm-es tekercsek könnyű szerelhetőséget és hosszú élettartamot ígérnek.
Válaszd a DUNATERM ötrétegű csövet, ha fontos számodra a tiszta víz, a stabil fűtés és a jövőbe mutató technológia!
Pert 26×3 Ötrétegű cső 50 Fm/tekercs.
Max. üzemi hőmérséklet: 95 fok
- Alkalmazás: Ivóvíz, fűtés és padlófűtés
- Szerkezet: PE-RT
A Dunaterm ötrétegű cső tulajdonságai:
– Kicsi hőtágulás
– Oxigéndiffúzió mentes
– Egyszerű szerelés és szállítás
– Kedvező árfekvés
Felhasználási terület:
– Ivóvíz rendszerek
– Radiátoros fűtés
– Padlófűtés
– Felületfűtés, -hűtés
– Sűrített levegő szállítása
– Ipari csővezetékként
Dunaterm alumíniumbetétes ötrétegű cső ivóvízre, fűtésre és padlófűtésre. A Dunaterm csőrendszer présidomokkal és szorítógyűrűs idomokkal is szerelhető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,252 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 26 mm |
| Súly | 0,252 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű cső |
| Falvastagság | 3 mm |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Csomagolás | 50 fm/tekercs |

