Dunaterm Pe-Rt padlófűtéscső 16×2 (200 m/tekercs (H-200-PRT1620-167)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Pe-Rt padlófűtéscső 16×2 (200 m/tekercs (H-200-PRT1620-167)
A DUNATERM PERT 16×2 padlófűtéscső 200 fm/tekercs kiváló választás mindazoknak, akik otthonuk komfortját szeretnék új szintre emelni. A Pe-Rt anyagból készült, 16 mm átmérőjű és 2 mm falvastagságú cső könnyedén telepíthető, miközben a maximális 95 °C hőmérsékletnek és 6 bar üzemi nyomásnak is ellenáll. Fehér színével diszkréten simul a padló alá, így csak a kellemes, egyenletes meleg marad észrevehető! A Dunaterm márkanév megbízhatóságot és hosszú élettartamot ígér, a 200 méteres tekercs pedig ideális nagyobb helyiségek fűtésére is. Válaszd a Dunaterm padlófűtési csövet, és teremtsd meg azt az otthoni környezetet, ahol minden lépésed a kényelem és az energiahatékonyság jegyében történik!
Az ár 1 méterre vonatkozik de csak teljes tekercs rendelhető (200 m)
Nagy hőterhelésnek is ellenálló polietilénből /PE-RT/készül.
Hosszútávú hidrosztatikai szilárdság.EVOH réteg védelem.
EVOH réteg meggátolja az oxigén diffuzióját a rendszerbe.
Fűtési rendszerben található fém elemek és a készülék is védve van.
Jó hidrosztatikai szilárdság.térhálosodás nélkül.
Nagy rugalmasság.
Olvadási pont_140 C°
Max.hőmérséklet:95 C°
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,09 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 16 mm |
| Súly | 0,09 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Padlófűtési cső |
| Falvastagság | 2 mm |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Felhasználási terület | Padlófűtés |
| Csomagolás | 200 Fm/tekercs |
| Szín | Fehér |


