Roppantógyűrűs T-idom 18-18-18
CIKKSZÁM: 84.01.918
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Roppantógyűrűs T-idom 18-18-18
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | COMISA |
| Átmérő | 18-18-18 |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |

