Bosch FB 10 Távvezérlő (7719003513)
CIKKSZÁM: JK-7719003513
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Bosch FB 10 Távvezérlő (7719003513)
FB10 digitális távirányító
Junkers és BOSCH kazánoknál használatos Bosch Heatronic III automatikával, a fűtőkör környezeti hőmérséklet szerinti szabályozására (vezetéken kommunikál a kazánnal).
Az FB10 külső érzékelővel ellátott vezérlővel (FW100, FW110, FW120, FW200 vagy FW500) együtt működik .
A távirányító digitális kijelzővel rendelkezik
. Kijelzi a kazán hibakódjait.
Névleges feszültség = 10 … 24 V DC.
Névleges áram: ? 3,5 mA.
Termosztát kimenet: Busz 2 csatlakozóval.
Beállítási tartomány = 5 … 30 °C 0,5 lépésben K.
Megengedett környezeti hőmérséklet = 0 … +50 °C.
Védelmi osztály: III.
IP20. Védettségi mód:
Méretek: Sz x H x M = 100x25x85 mm.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Bosch |
| Elektromos csatlakozás | 10-24 V |
| Elektromos védettség | IP20 |
| Beállítási tartomány | 5-30 °C |
| Súly | 0,2 kg |
| Névleges áramfelvétel | 3,5 mA |
| Max. hőmérséklet | 0-50 C° |


