Alcaplast Padlólefolyó rozsdamentes rács oldalsó 150×150/50 (APV26)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Az oldalsó iránytörésű kivezetés rugalmasabb csatlakozási lehetőségeket kínál, a 50 mm-es csatlakozás pedig a legtöbb rendszerrel kompatibilis. Az Alcaplast vizes bűzelzáró technológiája gondoskodik a kellemetlen szagok távol tartásáról.
Csökkentett szerelési magasság
Rozsdamentes rács 102×102×5 mm
Magasságra állítható rácstartó elem 11–47 mm
Szigetelő karima az épület vízszigetelésének csatlakozásához
Oldalsó csatlakozás a szennycsatornára O50 mm
Mechanikusan tisztítható szifon egészen a szennyvíz csatlakozásig
A vízbűzzár megakadályozza a bűz visszaáramlását a szennycsatornából
Anyaga: polipropilén amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak
Anyaga: rozsdamentes acél AISI 304, DIN 1.4301
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,931 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Csatlakozás | 50 mm |
| Magasság | 11-47 mm |
| Súly | 0,931 kg |
| Kivitel | Padló összefolyóhoz |
| Méret | 150×150 |
| Iránytörés | Oldalsó |
| Anyaga | Fém,műanyag |


