Arco Kpe Tömszelencés 25-3/4″ Bm egyenes összekötő (60025)
CIKKSZÁM: ARCO-60025
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe Tömszelencés 25-3/4″ Bm egyenes összekötő (60025)
Fedezze fel az ARCO tömszelencés KPE-réz 25-3/4″ BM egyenes összekötő erejét, amely a sárgaréz időtálló minőségével és precíz kivitelével biztosítja, hogy a víz akadálytalanul áramoljon otthonában! A 25 mm átmérő és a Bm 3/4″-os csatlakozás révén tökéletesen illeszkedik a modern vízvezeték-rendszerekhez, miközben a 16 bar maximális üzemi nyomás garanciát jelent a biztonságra és megbízhatóságra. Az Arco neve a szakértelmet és az innovációt jelenti, így biztos lehet benne, hogy ez a radiátorszelep kategóriájába tartozó összekötő nemcsak erős, hanem kifogástalan vízzárást is biztosít. Válassza ezt a 1,4 kg-os, robusztus kivitelű terméket, ha hosszú távú megoldást keres, amely inspirálja a mindennapi komfortot és nyugalmat az otthonában. Az ARCO tömszelencés összekötővel minden csepp víz értékessé válik!
A sárgaréz alapanyagú réz kpe csatlakozók amiket pe
csövekhez használnak, az alább felhasználásokra javasolt:
• Ivóvízellátás
• Vízellátás, öntözéstechnika
• Vízbekötések, kutak szerelvényei
Összességében minden olyan szereléshez ajánlható,
ahol két vagy több alkatrészt kell összekötni megfelelő
szilárdság és tömörzárás mellett.
Sárgarézből készül
• Fém szorítógyűrűs
• Tisztított natúr réz felületű
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,143 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 25 mm |
| Csatlakozás | Bm 3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 1,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Kivitel | Kpe tömszelencés bm csatlakozó |


