Arco Kpe Tömszelecés 25×3/4″ KM csatlakozó Pn16 (61025)
CIKKSZÁM: ARCO-61025
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe Tömszelecés 25×3/4″ KM csatlakozó Pn16 (61025)
Az ARCO KPE TÖMSZELENCÉS 3/4″X25 KM. CSATLAKOZÓ PN16 tökéletes választás mindazok számára, akik kompromisszumok nélküli megbízhatóságot keresnek vízellátási vagy öntözéstechnikai rendszereikhez. A strapabíró sárgaréz anyag garantálja a hosszú élettartamot és a maximális ellenállást, miközben a 25 mm-es átmérő és a könnyen szerelhető 3/4″-os km csatlakozás minden felhasználó számára egyszerű telepítést biztosít. Legyen szó ivóvíz rendszer kialakításáról, öntözőcsövek csatlakoztatásáról vagy vízbekötésről, ez a csatlakozó kiállja a próbát, hiszen akár 16 bar üzemi nyomásnak is ellenáll. Az Arco neve a minőség és szakértelem szinonimája, így biztos lehetsz abban, hogy a választásod minden szempontból helyes. Válaszd az ARCO KPE tömszelencés csatlakozót, és tapasztald meg a gondtalan vízkezelés élményét nap mint nap!
A sárgaréz alapanyagú réz kpe csatlakozók amiket pe
csövekhez használnak, az alább felhasználásokra javasolt:
• Ivóvízellátás
• Vízellátás, öntözéstechnika
• Vízbekötések, kutak szerelvényei
Összességében minden olyan szereléshez ajánlható,
ahol két vagy több alkatrészt kell összekötni megfelelő
szilárdság és tömörzárás mellett.
Sárgarézből készül
• Fém szorítógyűrűs
• Tisztított natúr réz felületű
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,144 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 25 mm |
| Csatlakozás | Km 3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,144 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Kivitel | Kpe tömszelencés km csatlakozó |
| Felhasználási terület | Ivóviz,öntözéstechnika,vizbekötés |


