Arco Kpe Tömszelecés 32×1″ KM csatlakozó Pn16 (61032)
CIKKSZÁM: ARCO-61032
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe Tömszelecés 32×1″ KM csatlakozó Pn16 (61032)
ARCO KPE tömszelencés 1″x32 km csatlakozó PN16 erejét, amely sárgaréz anyagának és precíz kialakításának köszönhetően tökéletes megoldást nyújt ivóvíz rendszerekhez, öntözéstechnikához és vízbekötésekhez egyaránt! Ez a csatlakozó nemcsak a megbízhatóság szinonimája, hanem a tartósságé is, hiszen 16 bar maximális üzemi nyomás mellett is kiválóan teljesít, miközben mindössze 0,214 kg súlyával könnyen kezelhető. Az Arco gyártó garantálja a magas minőséget, a KPE tömszelencés kialakítás pedig biztosítja a tökéletes illeszkedést és a szivárgásmentes kapcsolatot. Válassza ezt a csatlakozót, ha fontos Önnek a biztonság, a hosszú élettartam és az egyszerű szerelhetőség – legyen szó otthoni vagy ipari felhasználásról, ez a termék minden igényt kielégít! Bízzon az ARCO KPE csatlakozóban, hogy vizes projektjeiben mindig biztos kapcsolatot teremtsen!
A sárgaréz alapanyagú réz kpe csatlakozók amiket pe
csövekhez használnak, az alább felhasználásokra javasolt:
• Ivóvízellátás
• Vízellátás, öntözéstechnika
• Vízbekötések, kutak szerelvényei
Összességében minden olyan szereléshez ajánlható,
ahol két vagy több alkatrészt kell összekötni megfelelő
szilárdság és tömörzárás mellett.
Sárgarézből készül
• Fém szorítógyűrűs
• Tisztított natúr réz felületű
csövekhez használnak, az alább felhasználásokra javasolt:
• Ivóvízellátás
• Vízellátás, öntözéstechnika
• Vízbekötések, kutak szerelvényei
Összességében minden olyan szereléshez ajánlható,
ahol két vagy több alkatrészt kell összekötni megfelelő
szilárdság és tömörzárás mellett.
Sárgarézből készül
• Fém szorítógyűrűs
• Tisztított natúr réz felületű
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,214 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 32 mm |
| Csatlakozás | Km 1" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,214 kg |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Kpe tömszelencés km csatlakozó |
| Felhasználási terület | Ivóviz,öntözéstechnika,vizbekötés |


