Arco Kpe tömszelencés 32-32-32 T-idom Pn16 (660232)
CIKKSZÁM: ARCO-66032
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kpe tömszelencés 32-32-32 T-idom Pn16 (660232)
Az ARCO KPE tömszelencés 32-32-32 T-idom nem csupán egy szerelvény, hanem a vízellátás új dimenziója! Sárgaréz anyagának köszönhetően tartós, rozsdamentes és megbízható társ az ivóvíz, öntözéstechnika vagy vízbekötés területén. A maximális 16 bar üzemi nyomásával stabilitást és biztonságot nyújt, akár otthon, akár ipari környezetben használja. 0,581 kg-os súlya révén könnyen kezelhető, mégis strapabíró. A három 32 mm-es átmérőjű csatlakozóval egyszerű és gyors szerelést kínál, a KPE tömszelencés kivitel pedig szivárgásmentes működést garantál. Válassza az ARCO-t, és élvezze a kifogástalan minőséget, amely minden csepp vizet értékessé tesz – mert a biztonságos és tartós vízkapcsolat az alapja az életnek!
KPE csőrendszerekhez alkalmazható idomok az alábbi rendszereknél alkalmazhatóak:
– emberi fogyasztásra szánt vízzel érintkező hálózatokban
– öntözőrendszerek kiépítésekor
összetartozó maximális hőmérséklet-nyomásérték párok esetén.
Műszaki adatok, szerkezeti felépítés
– maximális üzemi nyomás: 16 bar
– maximális üzemi hőmérséklet: 40 °C (a KPE-rendszer részeként)
– minimum üzemi hőmérséklet: -20 °C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,58 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 32-32-32 |
| Közeg | Víz |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Súly | 0,581 kg |
| Kivitel | Kpe tömszelencés t idom |
| Felhasználási terület | Ivóviz,öntözéstechnika,vizbekötés |


